Vitajte v advokátskej kancelárii CORONA

 

Advokátska kancelária CORONA je sídlom troch samostatných advokátov, JUDr. Evy Hencovskej, JUDr. Martiny Hopferovej a JUDr. Tatiany Vorobelovej. Fungovanie trojice spolupracujúcich advokátok je pre klientov veľkou výhodou, kedže odbornosť, kvalita a skúsenosti uplatňujú vždy pre úspech všetkých klientov kancelárie.

 

Priestory AK CORONA

História kancelárie siaha do roku 1990, kedy ju zakladala doc. JUDr. Mária Hencovská, CSc., ktorá je aktuálne dekankou fakulty verejnej správy Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a advokáciu už aktívne nevykonáva. Od roku 1992 rozvíja vynikajúcu povesť kancelárie aj JUDr. Tatiana Vorobelová. Od roku 2006 patrí do kolektívu advokátov v AK CORONA aj JUDr. Eva Hencovská a od roku 2010 aj JUDr. Martina Hopferová. Profily advokátov si môžete prezrieť v časti Profil advokátov.

 

Svojim klientom poskytujú advokáti špičkové služby nielen právnického charakteru. Radi vám pomôžeme so súdnoznaleckými posudkami, sprostredkujeme služby notára či exekútora, s ktorými úzko spolupracujeme. Vždy sa snažíme vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám našich klientov. Spojte sa s nami, dohodneme si stretnutie, úvodnú konzultáciu vášho problému vám radi poskytneme po dohode bezplatne. 

 

Kancelária CORONA sa nachádza v blízkosti centra mesta s dostupným parkovaním na parkovisku pred budovou. Klienti ocenia nielen stabilné zázemie kancelárie, ale aj jej polohu a obslužnosť prostriedkami košickej mestskej hromadnej dopravy.

Advokátska kancelária CORONA, Bajzova 2, Košice 04001  |  tel: 055/729 54 68  |  tel: 055/729 54 69 |  advokat@ak-corona.sk